Klinkier

2018

World Championship

It’s time for the 2018 Official Winter Games to begin. Join the world of winter sports – a thrilling competition never seen before.

Klinkier

Przy zakupie nieruchomości przeważnie planujemy gruntowny remont lub urządzenie mieszkania zupełnie na nowo, w sposób absolutnie oryginalny uzależniony od naszych wyobrażeń czy przy pomocy projektanta wnętrz. Kiedyś kiedy poszczególne szczeble budownictwa nie były aż tak rozwinięte w aranżacji wnętrz królowały gładkie białe ściany, drewniane parkiety oraz wszystkim znane i zapisane w pamięci płytki PCV. Dziś mamy tak szeroki wybór desek, gresów, terakot, paneli, że urządzający mieszkanie staje przed nie lada wyzwaniem wybierając opcję jedną z dostępnych. Przeważnie kieruje się wtedy ceną, a przede wszystkim funkcjonalnością ich w danym pomieszczeniu.

Białe ściany zastąpiło całe pasmo tapet, a swego czasu ogromnym hitem był klinkier, który w odpowiedniej ilości oraz dobrze dobranym kolorze robił niesamowite wrażenie. Oczywiście jest to droższe rozwiązanie niż pokrycie ścian zwykłą farbą, ale nie zapominajmy o tym, że każdy wydany grosz na urządzenie własnego M jest również ogromną inwestycją w naszą przyszłość.

Wybierając klinkier warto zwrócić uwagę na firmę Cerrad. Celtis Dust to kolekcja płytek klinkierowych, która przypomina podłużne, jasne, lekko zniszczone drewniane deski.

Planując wnętrza zwykle chcemy by były one przytulne, ciepłe ale i praktyczne. Niestety często jedno nie idzie w parze z drugim. Przecież ciepły, miły i przytulny dywan, bądź wykładzina nijak nie sprawdzą się w korytarzu, gdzie często otwierane są drzwi na zewnątrz a podłoga jest narażona na różne warunki atmosferyczne i różnicę temperatur. Przy drzwiach wejściowych zdecydowanie lepiej sprawdzą się płytki, które po prostu możemy umyć gdy wcześniej wejdziemy do domu w brudnych butach – z dywanem nie byłoby tak prosto. Płytki klinkierowe Celtis Dust, o których wcześniej wspomniano, ze względu na drewno, które imitują dodadzą wnętrzu ciepła i przytulności. Korytarz to miejsce, w którym zwykle też witamy gości więc ważne by był dla nich przyjazny. Powieś na ścianie piękne obrazki, lub rodzinne zdjęcia, które urozmaicą wnętrze i sprawią, że Twoi poczują miła atmosferę już od progu.

This is how we