Nowoczesna biała łazienka?

2018

World Championship

It’s time for the 2018 Official Winter Games to begin. Join the world of winter sports – a thrilling competition never seen before.

Nowoczesna biała łazienka?

Patrząc na modernistyczne aranżacje łazienki śmiem stwierdzić, że tyle samo jest ciemnych aranżacji co jasnych, choć dla mnie ciągle od wielu lat nadal najczęściej spotykana aranżacja łazienki tworzą białe płytki i wątpię, żeby to się szybko miało zmienić. Obserwując rynek widać, że cały czas moda na płytki się zmienia jednak  biały klasyczny wystrój będzie miał zawsze swoich klientów ze względu na swoją uniwersalność.

Czy białe płytki muszą być nudne i kojarzyć się z monotonną, sterylną czystością? Płytki z serii Tubądzin All in white są najlepszym dowodem na to, że niekoniecznie. Aby utwierdzić się w tym przekonaniu, wystarczy obejrzeć tubądzin all in white aranżacje.

Mimo tego, że dominuje w nich biel z niewielkim dodatkiem szarości, z pewnością nie można ich uznać za nieciekawe. Biel sprawia, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i bardziej przestronne. Doskonale komponuje się z większością kolorów, tworząc harmonijne aranżacje. Płytki z serii All in white zachwycają bogactwem faktur i wzorów. Mimo iż są utrzymane w jednolitej kolorystyce, każdy wzór posiada swój indywidualny charakter. Przy umiejętnym zestawieniu mogą tworzyć przepiękne aranżacje. Dzięki temu, że wszystkie płytki marki Tubądzin wyróżniają się wysoką jakością, są bardzo trwałe i wytrzymałe. To ważne, jeśli zależy nam na tym, by pomieszczenie, które urządzamy wyróżniało się nie tylko oryginalną stylistyką, ale i walorami praktycznymi.

Mogą być zarówno użyte w stylu modernistycznym, jak i klasycznym na przykład przez dodanie dekoracyjnych płytek w barwie czerni. Na rynku znaleźć można mnóstwo białych płytek o różnych wymiarach, a dzięki swoim właściwościom odbijającym światło łazienka zdaje się bardziej przestronna. Zdecydowanym atutem takich aranżacji jest fakt, że potrafią optycznie powiększyć przestrzeń w łazience, a dzięki nim łazienka wygląda świeżo i czysto, a po zastosowaniu dodatkowych dekoracji może być nowoczesna trzeba jednak zastosować odpowiednie dekoracje czy armaturę, poprzez kontrast z ciemniejszymi elementami wystroju łazienki np. szafkami lub wykończeniami.

This is how we