Płytki o nietypowym kształcie

2018

World Championship

It’s time for the 2018 Official Winter Games to begin. Join the world of winter sports – a thrilling competition never seen before.

Płytki o nietypowym kształcie

Budując dom, chcemy by był on wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że każdy kto przekroczy jego próg, będzie podziwiał to co sami stworzyliśmy i wymyśliliśmy od podstaw. Internet daje wiele inspiracji, jednak czasem wydaje się, że wszystkie krążą wokół jednej mody i ciężko wymyślać coś innego, własnego ale jednocześnie stylowego i praktycznego. Można zdać się na projektanta, zapłacić duże pieniądze i mieć perfekcyjny projekt. Może się zdążyć, że nie będzie w tym wszystkim nas – domowników, a wnętrze pozbawione będzie duszy. Projektując wszystko samodzielnie, możesz panować nad kosztami, ale też mieć w świadomości swoje codzienne obowiązki i nawyki i dostosować do nich wnętrza. Innowacyjność do pomieszczeń możemy wprowadzić w prosty sposób. Często niewielkie zmiany potrafią znacząco odmienić pomieszczenie.

Piękne, stylowe i modnie wykończone wnętrze to marzenie każdego z nas. Uzyskanie takiego efektu nie jest jednak proce i wymaga dużego nakładu pracy oraz czasu poświęconego na zapoznanie się z dostępnymi na rynku nowinkami i rozwiązaniami.

Niezwykła popularność w ostatnim czasie zyskują płytki origami. Są to niezwykle efektowne płytki ścienne oraz podłogowe. Ich cechą charakterystyczna jest wyróżniający je i wyjątkowy heksagonalny kształt oraz niezwykle eleganckie i ponadczasowe matowe wykończenie. Płytki heksagon położone na ścianie w łazience, bądź podłodze w kuchni, stworzą piękna mozaikę. Można z nich ułożyć konkretny wzór, który sprawi, że pomieszczenie będzie niepowtarzalne. Klasyczne kolory: biel, szarość oraz czerń w połączeniu z niezwykłym kształtek płytek oraz brakiem połysku, dają nieskończone możliwości aranżacyjne. Wszystko zależy jedynie od poziomu kreatywności oraz pomysłowości osoby aranżującej dane wnętrze.

Urządzając przestrzeń mieszkalną, warto rozważyć zastosowanie tego rodzaju kafelków, ze względu na ich niepowtarzalny wygląd oraz stonowaną kolorystykę, której zawdzięczają swój elegancki i ponadczasowy charakter, który pozostanie modny i będzie mógł cieszyć oko przez długie lata.

This is how we