Szarość – modnie i praktycznie

2018

World Championship

It’s time for the 2018 Official Winter Games to begin. Join the world of winter sports – a thrilling competition never seen before.

Szarość - modnie i praktycznie

Dobór odpowiednich płytek ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego wyglądu łazienki. Z pewnością nie warto się z nim spieszyć, ani kierować opiniami innych. To my mamy czuć się dobrze w swojej łazience i to nam ma się ona podobać. Nie ma sensu podążać ślepo za trendami, nawet jeśli zupełnie nam nie odpowiadają. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy całkowicie ignorować aktualną modę. Dobrze jest przynajmniej sprawdzić, co obecnie jest na czasie. Kiedy przystępujemy do poszukiwania wymarzonych płytek, najlepiej zacząć od przeprowadzenie rozeznania w internecie. Wpisując w okienko wyszukiwarki hasło łazienka płytki, możemy szybko zapoznać się z setkami różnorodnych aranżacji łazienek.

Z pewnością znajdzie się wśród nich taka, która będzie odpowiadała naszym upodobaniom. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup wykorzystanych w niej płytek, warto zastanowić się, czy w naszej łazience będą się prezentowały równie dobrze. Trzeba przy tym uwzględnić wymiary pomieszczenia i układ wyposażenia.

A jeśli marzysz, aby twoje mieszkanie miało niepowtarzalny, modny charakter, a przy tym chciałabyś je szybko posprzątać, zdecyduj się na szarość. Pasuje niemal do wszystkiego, daje nieskończone możliwości aranżacyjne, jest trendy i niezwykle praktyczna. Zacznij od podłogi. Szare, duże płytki sprawdzą się zarówno w kuchni i łazience, jak i salonie. Ciekawym rozwiązaniem jest podłoga gresowa tubądzin epoxy grey 2 mat.

To imitacja betonu w nowoczesnym, eleganckim wydaniu. Podłoga wyglądać będzie bardzo efektownie, a matowe wykończenie zapewni łatwość w utrzymaniu czystości. Jedną ze ścian pokryj tynkiem dekoracyjnym z drobinkami srebra, a pozostałe pomaluj farbą w kolorze złamanej bieli. Jeżeli urządzasz dom lub duże mieszkanie wybierz stolarkę wewnętrzną w kolorze ciemnego brązu lub antracytu. Małe pomieszczenia optycznie powiększą białe bądź szaro – beżowe drzwi i okna. Możesz wstawić meble z jasnego drewna, które sprawią, że mieszkanie będzie bardziej przytulne. Natomiast propozycją dla bardziej odważnych są czarne, lakierowane szafki i skórzane kanapy.

This is how we