Vintage w nowoczesnym wydaniu

2018

World Championship

It’s time for the 2018 Official Winter Games to begin. Join the world of winter sports – a thrilling competition never seen before.

Vintage w nowoczesnym wydaniu

Łazienka powinna być miejscem odpoczynku i relaksu po ciężkim i męczącym dniu. Powinna wprowadzać w miły nastrój o poranku i relaksować na koniec dnia. Projektując łazienkę wybierz kolory, które dobrze na ciebie oddziałują, które lubisz i które nie znudzą ci się po kilku miesiącach. Łazienka, którą w tym momencie projektujesz, najprawdopodobniej będzie z tobą przez najbliższe kilka lat i warto by podobała ci się za każdym razem gdy do niej wejdziesz.

Wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada. Łazienka może być nowoczesna z geometrycznymi elementami, bardzo klasyczna i elegancka, albo kolorowa i energetyczna. Gdy zdecydujesz o tym w jakim stylu czujesz się najlepiej, łatwiej będzie decydować o każdym kolejnym elemencie wyposażenia.

Styl vintage w aranżacji wnętrz należy do najbardziej wymagających. Nieumiejętne dopasowanie poszczególnych elementów spowoduje, że zamiast zachwycać, mieszkanie będzie sprawiało wrażenie starego i zaniedbanego. Tutaj liczy się dbałość o każdy detal. Warto jednak poświęcić czas i dopracować szczegóły. Efekt końcowy może okazać się spektakularny. Wnętrze zyska charakter, jakiego nie zapewnią mu oszczędne rozwiązania stylu nowoczesnego.

Projektując pomieszczenie w stylu vintage najlepiej sięgnąć po gotowe materiały. Na jednej ze ścian w salonie czy przedpokoju warto położyć czerwoną cegłę. Dopełnieniem będzie podłoga z dębowych desek. Jeżeli zależy nam na bardziej praktycznym i jednocześnie niebanalnym rozwiązaniu wybierzmy płytki tubądzin shabby chic.

 

This is how we